top of page
Snímek obrazovky 2024-05-18 v 16.01.19.png

JUDr. Brigita Bilíková

nezávislá kandidátka

V roce 1991 jsem absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po dlouhých dvaceti letech práce jako státní zástupkyně, včetně práce v České televizi a v bance, jsem se stala advokátkou. Společně s kolegy se snažíme pomáhat klientům v obtížných situacích a bojovat za spravedlnost.

Nedávno jsem přijala nabídku politické strany Mourek, protože chci pozitivně ovlivnit směr českých a evropských institucí, kterým chybí lidskost a efektivita. Mým cílem je bojovat za spravedlnost a transparentnost, chci měnit věci k lepšímu. Jsem přesvědčena, že změna začíná u každého jednotlivce a jsem odhodlaná dělat svět kolem sebe lepším místem.

 

Jsem vášnivá obyvatelka Moravskoslezského kraje, kde žije i má rodina. Společně s manželem zde žijeme již více než třicet let. Miluji tento kraj nejen pro jeho krásu, ale i pro lidi, kteří zde tvrdě pracují pro lepší budoucnost nás všech. Máme zde pevné kořeny, které nás spojují a motivují ke každodenní snaze o zlepšení našeho života a prostředí kolem nás. Jsem přesvědčena, že kombinace zkušeností z různých částí světa s naší láskou k domovu nám pomůže nalézt cestu k úspěchu a pokroku.

Děkuji všem, kteří mi věří a zvažují mě podpořit ve volbách do Evropského parlamentu.

bottom of page